Zabezpieczenie Lakieru

Dzięki temu, że nie jesteśmy związani umową z żadnym producentem, co jest celową polityką firmy, możemy dobrać odpowiednie zabezpieczenie dla Państwa auta. W dobie ekologii i wodnych lakierów „rysujących się od patrzenia” w zależności od marki auta możemy zaaplikować odpowiednia powłokę ochronną.

Proponujemy trzy typy zabezpieczeń. Ceramiczne, polimerowe i woskowe

Jak to robimy?

Każde auto przed nałożeniem jakiegokolwiek zabezpieczenia na lakier, jest starannie wieloetapowo myte, deironizowane, glinkowane, odsmalane i pędzlowane. Następnie po uprzednim osuszeniu lakier jest jednoetapowo polerowany mechnicznie co usuwa jego utlenioną warstwę oraz możliwie maksymalnie oczyszcza lakier. Po tym zabiegu używamy specjalnie dedykowanego preparatu do odtłuszczenia lakieru i usunięcia resztek pasty. Dopiero teraz następuje aplikacja powłoki ceramicznej/polimerowej. W przypadku wosków używamy dedykowanych cleanerów pod konkretny wosk.

Wynalezienie powłok ceramicznych stało się przełomem w kosmetyce samochodowej. Zanim wprowadziliśmy zabezpieczenie ceramiczne przetestowaliśmy kilka wiodących marek na rynku i ku naszemu zdziwieniu okazało się że większość z nich to tzw. rebranding tanich rozlewek z Korei. Z pośród całej tej masy wybraliśmy te które spełniają nasze wypróbowane oczekiwania oraz w pełni zadowolą naszych klientów. Produkty których używamy charakteryzują się twardością 9H oraz odpornością chemiczną w zakresie od pH2-pH12.

collage